WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

BUTİK BİR TATİL

          Aksarayın en iyi butik oteli Süvari Hotel 2019 Temmuz ayında açılmıştır. Kapodokya havalimanına 78 km uzaklıkta ve Aksarayın merkezinde yer almaktadır. Süvari Hotel 14 suite ve 15 standart olmak üzere toplam 29 odası mevcuttur. Türk ve dünya mutfağına ait taze ürünlerin sunulduğu açık büfe kahvaltı salonu 100 kişi kapasitelidir. Şehir Merkezinde kapalı otoparka sahip otelimiz tüm konuklarımıza hizmet vermektedir. Otelimizde konaklama  mesafesi, Eğri Minare - 1 km,  Kültürpark Site Alışveriş Merkezi - 1,1 km Aksaray Kültür Merkezi - 2,9 km ,Aksaray Bilim ve Sanat Merkezi - 2,9 km Aksaray Müzesi - 3,2 km Aksaray Üniversitesi - 9,3 km ,Ağzıkarahan Hanı Harabeleri - 16,3 km, Ihlara Vadisi - 22,7 km, Hasan Dağı - 35,8 km,  Guzelyurt Valley Monastery - 38,5 km Sivişli Kilise - 38,7 km, Kızıl Kilise - 44,1 km, Ihlara Vadisi ile 22,7 km  mesafede olacaksınız.

YÖNETİM İLKELERİ

Otelimizin öncelikli amacı misafir odaklı çalışmak ve misafir memnuniyetini sağlamaktır. Toplam kalite yönetimi anlayışını tedarikçileri ve hizmet aldığı diğer kuruluşlarıyla paylaşma bilincini taşımaktadır.
 

MİSYON VE VİZYON

Türkiye nin  ve Aksarayın doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı, deneyimli ve güler yüzlü hizmeti ve misafir memnuniyetini sürdürmek, sürekli gelişimi kendine ilke edinmiş yönetim anlayışıyla alanında en iyi olmak ,misafir gelişinden gidişine kadar her aşamada kaliteli hizmet vermek.

 

Hakkımızda